Odkurzacz przemysłowy QT Biemmedue do pracy ciągłej

Producent
Filtr L standard
Filtr HEPA
Certyfikaty

Odkurzacz przemysłowy turbinowy do pracy na sucho i mokro Biemmedue

Przemysłowy odkurzacz indukcyjny w wersji jednofazowej i trójfazowej  przeznaczony do ciężkich prac na sucho i mokro , przystosowany do pracy ciągłej. Ze względu na swoją konstrukcję może być wykorzystywany do pracy 24/7.

Zbudowany w oparciu o silniki indukcyjne klatkowe o mocy od 2,2 kW do 3 kW o prędkości obrotowej 2800 r.p.m. do pracy ciągłej oraz turbinę boczno-kanałową. Silniki posiadają zabezpieczenie elektrycznie nadprądowe i zwarciowe.

Duży zbiornik 80L wykonany ze stali nierdzewnej INOX ASI 430 X6C31 wyposażony standardowo w filtr włókninowy klasy  L-   5 mikronów, pływak zabezpieczający zbiornik przed przepełnieniem oraz wąż spustowy wody dla łatwego opróżniania zawartości.

System samoczyszczący filtra Self-Cleaning czyści filtr podczas pracy odkurzacza co pozwala na długą pracę bez ingerencji z zewnątrz.  Odkurzacz posiada mechaniczny otrząsacz  filtra powietrza który w prosty sposób bez otwierania odkurzacza jest w stanie przywrócić pełen przepływ powietrza. Jest w stanie wychwycić kurz, pyły budowlane, gips, cement itp.

*Odkurzacz sprzedawany bez wyposażenia

Pozostałe produkty z kategorii