Odkurzacz przemysłowy jednofazowy MT 40 do oleju

Producent
Filtr L standard
Filtr HEPA
Certyfikaty

Odkurzacz przemysłowy  dzięki zastosowaniu trzech silników By-Pass wytwarza bardzo duży przepływ powietrza -650m3. Bardzo trwały i wytrzymały, szczególnie zalecany do ciężkich prac 
w przemyśle . Przeznaczony do zbierania dużych ilości zanieczyszczeń poprodukcyjnych: pyłów , oleju , chłodziwa z możliwością zastosowania w zbiorniku koszo-filtra (opcja) do separacji wiórów , opiłków i elementów stałych z cieczy powstałych w procesie obróbki mechanicznej.

Mechanizm Sit-Down pozwala na opuszczenie podwieszonego zbiornika na własne koła  co znacznie ułatwia opróżnianie go z zanieczyszczeń . Stabilna konstrukcja oraz duże koła pozwalają na łatwe manewrowanie i transport odkurzacza.

Odkurzacz wykonany ze stali malowanej proszkowo .Posiada pojemnik na akcesoria .

System By-Pass to dwa niezależne , odseparowane od siebie obiegi powietrza . Pierwszy roboczy do zasysania wszelkich zanieczyszczeń . Drugi  do chłodzenia  silnika , dzięki czemu wyklucza uszkodzenia bez względu na warunki  panujące w miejscu pracy  . Ma to bezpośredni wpływ na długą
i bezawaryjną pracę odkurzacza .

Innowacyjny system Self Cleaning czyści filtr podczas pracy i zdecydowanie wydłuża jej czas bez konieczności mechanicznego oczyszczania . Dodatkowo zastosowano ręczny otrząsacz, który łatwo przywraca pełną zdolność filtracji .

Odkurzacz posiada system antystatyczny .

Zalety odkurzacza:

  • bardzo duży przepływ powietrza,
  • układ By-Pass,
  • praca na przedłużonych odcinkach węża  bez utraty siły ssącej,
  • praca na sucho-mokro,
  • filtr włókninowy klasy L w wyposażeniu standardowym,
  • przystosowany do pracy na wężach i akcesoriach o średnicy Ø  40 , Ø 50 , Ø 70 .

Pozostałe produkty z kategorii