Zajmujemy się dystrybucją , sprzedażą i serwisem odkurzaczy profesjonalnych , przemysłowych oraz specjalistycznych w tym do stref zagrożonych wybuchem ATEX , myjek wysokociśnieniowych , zamiatarek , maszyn myjących i szorowarek . Jednocześnie prowadzimy sprzedaż chemii profesjonalnej przeznaczonej do utrzymania najwyższych standardów czystości w gastronomii , hotelarstwie , szkołach , przedszkolach , zakładach oraz firmach sprzątających . W roku 2019 wprowadzimy na rynek własną markę płynów do zmywarek gastronomicznych „NORM-POL” którą w najbliższym czasie będziemy powiększać o kolejne produkty .
Posiadamy wyspecjalizowany serwis wszystkich urządzeń przez nas oferowanych oraz innych marek . Zapewniamy również stały dostęp do części zamiennych oraz akcesorii .
W ramach bezpłatnej po sprzedażowej usługi serwisowej wprowadziliśmy innowacyjny system informujący o koniecznych przeglądach i wymianach które znacznie przedłużają żywotność eksploatowanych urządzeń oraz wpływają na ich bezawaryjną pracę.
Na życzenie Państwa przeprowadzamy prezentacje sprzętu we wskazanym miejscu i dogodnym terminie . Pozwala to dobrać optymalny model do potrzeb panujących w środowisku pracy .
Zawsze staramy się dostarczyć towar osobiście oraz prowadzimy nieodpłatne szkolenie osób użytkujących zakupiony sprzęt .
Zapraszamy do kontaktu .